SMART Board, Promethean Aktivní Prkno Polyvision Eno desky, a kdo ví, kolik jiní dělají jejich cesty do tříd téměř v každém školním okrsku v Americe i mimo něj, a že není levná.

Průměrná penze stojí asi $ 1000 a vyžaduje používat jinou $ 500 projektor jít s ním. Pak máte instalační náklady / údržby / školení na vrcholu všeho ostatního. Věci se mohou dostat drahý opravdu rychle.

Ale co oni vlastně dělat? A jak můžeme je použít pro ministerstva a kostela?

Zde je několik myšlenek:

Základy:

Můžete připojit toto zařízení k počítači a projektoru. Obraz z počítače se pak promítá na desku a je možné manipulovat pomocí stylus, pero, nebo v některých případech, prstem jedním nebo více uživateli. Někteří výrobci, jako je chytrý a Promethean, aby přístroj tabletu podobné, který umožňuje moderátor provádět změny na to, co jejich diváci vidí promítán na desce z opačné straně místnosti.

Jak jsem již uvedl dříve, oni rychle staly jádrem amerického třídě (alespoň v Ohiu ...). Nedávno jsem se začal ptát, proč se církev ne obsahoval tuto technologii.

Interaktivní kongregace?

Podle mého osobního názoru, nemyslím si, že interaktivní tabule bude fungovat ve velkém kostele v neděli ráno. Možná, že můžete dokázat mi špatně v připomínkách mi říct své představy.

Nicméně věřím, že tyto desky by mohl být obrovský přínos pro nedělní školní třídy a biblických studií. Místo toho jen vyprávět příběh na našich dětí, mohli bychom jim umožní komunikovat s ním tím, že nechá jim pracovat činnost na tabuli. Mohli by dělat jednoduché věci, jako je sledovat cestu z Egypta do Izraele na mapě, takže celá třída viděla, nebo zkusit a drag and drop knih Bible v pořádku.

Tato technologie není jen pro děti a to buď. Pastoři, pracovníci IT a ostatní týmy je mohl použít při setkáních na pomoc v družstevním, strategické plánování. Pokud váš sbor nabídne třídy, instruktor by být oprávněna se silnou, pedagogické zařízení.

Mysli mimo počítač?

Jsme si zvykli očekávat, že udělat hodně, ale jen zřídka dát je k testu. Naše "uživatelé moci" jsou často ti, kteří dělají videa a grafické umění. Ve skutečnosti většina z našich počítačů se používají pro Excel a surfování na lol kočky. Hodně z toho pochází z prostě nevěděl, co dělat s našimi drahými malých černých skříněk.

Myslím, že periferní začíná být stejně důležité jako CPU, které ovládá. Interaktivní tabule může být jen věc, kterou je třeba dát do svých rukou uživatele k odemknutí svou kreativitu a obdarování.

Používáte tabuli ve vaší církvi (nebo místa výkonu práce)? Jak to? Co se odezva byla? interaktivní tabule

Photo: Jay